Geax makineleri çalışırken üst düzey performans ve esneklik gösterir; operatörlerin giderek artan katı gereksinimlerine hızla uyum sağlamak.


Geax, rekabetçi maliyetlerle makineler sunmamıza ve müşteri talebi üzerine yeni uygulamalar ve özel makineler geliştirerek pazar ihtiyaçlarına hızla uyum sağlamamıza olanak tanıyan modern ve verimli bir organizasyon yapısına sahiptir.

YENİLİK

GEAX, güvenilir destek ve kaliteye sahip yenilikçi ürünler sunarak temel delme makinesi pazarında devrim yaratıyor.
Tüm GEAX üretimi, sondaj operasyonlarının, saha güvenliğinin ve işletme maliyetlerinin azaltılmasının sürekli olarak iyileştirilmesi arayışı ile karakterize edilir.


Geax delme makineleri, kompakt boyutlarıyla ayırt edilir – dar alanlarda çalışmak için idealdir ve özel izinler olmadan kolayca taşınır. Ancak bunlar, en büyük geleneksel makinelerin küçültülmüş ölçeğindeki basit kopyaları değildir; boyutların ve ağırlığın küçültülmesinin getirdiği tüm sınırlamaları parlak bir şekilde çözmek için dikkatlice tasarlanmıştır.


Makinelerin özel artikülasyon yapısı, direği destekleyen uzun bomlu normal bir ekskavatöre benzer. Bu, çok çeşitli direk konumlandırmasına ve direğin dikey pozisyonunun bağımsız olarak ayarlanmasına izin verir. Vinçler direğin kendisine monte edildiğinden, tel halat konumları direğin konumuna bağlı değildir.


Bu tasarım, genellikle paralelkenar tip direk destekli diğer makinelerle karşılaştırıldığında mükemmel sağlamlık ve hafiflik, daha hassas hareketler, hızlı kurulum süresi, geniş takım konumlandırma aralığı, daha basit bakım ve son olarak operatör için daha iyi görüş sağlar.


GEAX spesifikasyonlarına göre inşa edilen ekskavatör taban taşıyıcısı, genellikle tescilli makinelerde bulunmayan ergonomi, konfor ve sessizlik açısından üstün kabin kalitesiyle mükemmel güvenilirlik ve bakım sağlar. Geax ayrıca dünya çapındaki taşıyıcı üreticisinin garantisini de elinde tutar.


Patentler, makinelerimizin şantiyelerde en iyi sonuçları elde etmesini sağlamak için sürekli yenilikçi çözümler arayışının kanıtıdır.